آهنگ جدید یوسف زمانی به نام «چقده سخته بدونی»

۱۰۹ بازديد
متن آهنگ چقده سخته بدونی یوسف زمانی
چقدر سخته بدونی
تو این دور و زمونه قدر عشقو کی میدونه
وقتی با یکی از عشق حرف میزنی میگه که عشق کدومه
نمیشه دل به کسی بست یه دفعه میبینی دلت شکست
اشکاتو پای عشقت هدر نده یه روزی میخوری رو دست
چقدر سخته بدونی اون که واسش جون میدادی
یه عمر جونتو عمرتو به پای اون هدر میدادی
چقدره سخته تو دنیا عاشق کسی بشی که
آسون میگذره از قلبت و میشکنش مثل شیشه

کلاس یوس موفق باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد اولین ویژگی این کلاس، دارا بودن یک برنامه آموزشی منطقی و جامع است که تمامی مباحث مورد نیاز برای آزمون را شامل شود و به دانشجویان کمک کند تا به صورت کامل آماده شوند. همچنین، حضور مربیان مجرب و با تجربه که قادر به ارائه راهکارها و تکنیک‌های موثر برای آمادگی داوطلبان باشند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

منابع آموزشی متنوع و کامل که به دانشجویان ارائه شود، به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین تمرین و مطالعه را داشته باشند. همچنین، برگزاری تست‌های شبیه‌سازی و جلسات تمرینی منظم برای آشنایی با ساختار آزمون و تقویت مهارت‌های داوطلبان ضروری است. و نهایتاً، پشتیبانی و مشاوره پس از پایان کلاس برای پاسخ به سوالات و نیازهای دانشجویان پس از خاتمه کلاس یکی از مؤلفه‌های حیاتی یک کلاس یوس موفق محسوب می‌شود. برای آشنایی با بهتر با بهترین کلاس ها من خودم از سایت زیر استفاده کردم برای شما هم میذارم شاید بهتون کمک کرد:

https://charbzaban.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%84%db%8c/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%db%8c%d9%88%d8%b3.html

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.